PROJEKTY

USKUTEČNĚNÉ VÝSTAVY A PROJEKTY 

2. ročník charitativní prodejní výstavy umění na podporu Lékařů bez hranic a jejich misí v Jemenu se letos uskuteční v Topičově salóně na Národní třídě.

Ve spolupráci s nadačním fondem AMAL se naši členové opět v roce 2021 účastnili výstavy pro dobrou věc. 

Art Attack se podílel na programu poutních slavností v nádherném klášteře benediktinek na Bílé Hoře. 

Dne 15.8.2020 připravil umělecký dětský program v klášterní zahradě.

Marcell Vallas, předseda spolku Art Attack rozšířil činnost a pro členy založil malebnou GALERII U LANOVÉ DRÁHY, která se nachází v centru Prahy a KDE NAJDETE DÍLA NAŠICH ČLENŮ K PRODEJI.

Navázali jsme spolupráci s přední galerii SAN LUIS ve španělské Esteponě. Galerie SAN LUIS se zaměřuje na současné evropské umění a naši členové tak MAJÍ MOŽNOST svoje díla vystavovat také tam. 

Naším hlavním partnerem je INTERNATIONAL HUMAN RIGHTS COMMISION. 

Pomohli jsme ACORUSU vytěžit peníze pro ženy, které potřebují pomoc. Založili jsme tradici charitativní prodejní výstavy v  Galerii Ladronka. 

Peníze z akce Strelizia jdou na bezplatnou odbornou pomoc, kterou ACORUS poskytuje v azylovém domě pro ženy a matky s dětmi. 

Propojili jsme umění a čokoládu v nádherný gala večer, naším novým partnerem je PRALINKOVÝ CLUB:-) Obrazy  členů ART ATTACK jsou k zhlédnutí ve stálé instalaci v interiéru CAFE PAVLÍNA, SLOVANSKÝ DŮM.

Byli jsme partnerem magického víkendu MAGIE ŽIVOTA a bylo to kouzelné.

OHROMNÝ ÚSPĚCH - charitativní prodejní výstava "NA KŘÍDLECH UMĚNÍ", která vznikla se záměrem podpořit Lékaře bez hranic. Veškerý výtěžek z výstavy je určen na mise Lékařů bez hranic v Jemenu.Aktivity Lékařů bez hranic v Jemenu patří k nejrozsáhlejším ve světě. Pracují ve 13 nemocnicích a zdravotních centrech ve 12 krajích a podporují 20 zdravotnických zařízení v zemi.

Téma "NA KŘÍDLECH UMĚNÍ" nebylo vybráno náhodou. Všichni lékaři účastnící se misí jsou často "na křídlech", když cestují a pomáhají zachraňovat lidské životy. 

Na mnoha projektech spolupracujeme se společností MIND2ART, která se specializuje na umělecké aktivity pro všechny, kteří hledají nevšední zážitky, chtějí tvořit a kteří se prostřednictvím umělecké tvorby chtějí oprostit od běžného života. 

Umění je tu proto, aby člověku poodkrylo skutečnost, kterou nedisponuje a která má hodnotu sama o sobě.


DĚKUJEME  všem našim partnerům za PODPORU:-)