PROJEKTY

USKUTEČNĚNÉ VÝSTAVY A PROJEKTY 

2. ročník charitativní prodejní výstavy umění na podporu Lékařů bez hranic a jejich misí v Jemenu se letos uskuteční v Topičově salóně na Národní třídě.

Ve spolupráci s nadačním fondem AMAL se naši členové opět v roce 2021 účastnili výstavy pro dobrou věc. 

Art Attack se podílel na programu poutních slavností v nádherném klášteře benediktinek na Bílé Hoře. 

Dne 15.8.2020 připravil umělecký dětský program v klášterní zahradě.

Navázali jsme spolupráci s přední galerii SAN LUIS ve španělské Esteponě. Galerie SAN LUIS se zaměřuje na současné evropské umění a naši členové tak MAJÍ MOŽNOST svoje díla vystavovat také tam. 

Pomohli jsme ACORUSU vytěžit peníze pro ženy, které potřebují pomoc. Založili jsme tradici charitativní prodejní výstavy v  Galerii Ladronka. 

Peníze z akce Strelizia jdou na bezplatnou odbornou pomoc, kterou ACORUS poskytuje v azylovém domě pro ženy a matky s dětmi. 

Marcell Vallas, předseda spolku Art Attack rozšířil činnost a pro členy založil malebnou GALERII U LANOVÉ DRÁHY, která se nachází v centru Prahy a KDE NAJDETE DÍLA NAŠICH ČLENŮ K PRODEJI.

OHROMNÝ ÚSPĚCH - charitativní prodejní výstava "NA KŘÍDLECH UMĚNÍ", která vznikla se záměrem podpořit Lékaře bez hranic. Veškerý výtěžek z výstavy je určen na mise Lékařů bez hranic v Jemenu.Aktivity Lékařů bez hranic v Jemenu patří k nejrozsáhlejším ve světě. Pracují ve 13 nemocnicích a zdravotních centrech ve 12 krajích a podporují 20 zdravotnických zařízení v zemi.

Téma "NA KŘÍDLECH UMĚNÍ" nebylo vybráno náhodou. Všichni lékaři účastnící se misí jsou často "na křídlech", když cestují a pomáhají zachraňovat lidské životy. 

Byli jsme partnerem magického víkendu MAGIE ŽIVOTA a bylo to kouzelné.

Naším hlavním partnerem je INTERNATIONAL HUMAN RIGHTS COMMISION. 


DĚKUJEME  všem našim partnerům za PODPORU:-)