PROJEKTY
Sem vložte podnadpis

PRÁVĚ  PŘIPRAVUJEME

ROZHODLI JSME SE POMÁHAT PROSTŘEDNICTVÍM UMĚNÍ 

Právě připravujeme charitativní prodejní výstavu "STRELITZIA - UMĚLCI PRO ACORUS 2. ROČNÍK". Název výstavy symbolizuje květ, nádhernou exotickou květinu s latinským názvem STRELITZIA NEBO TAKÉ RAJSKÝ PTÁK . 8.3. se na celém světě slaví Mezinárodní den žen a právě v tento den dostávají ženy květiny. STRELITZIA je charitativní prodejní výstava uměleckých děl, jejíž výtěžek pomůže ženám v nesnázích. 


USKUTEČNĚNÉ VÝSTAVY A PROJEKTY 

OHROMNÝ ÚSPĚCH - charitativní prodejní výstava "NA KŘÍDLECH UMĚNÍ", která vznikla se záměrem podpořit Lékaře bez hranic. Veškerý výtěžek z výstavy je určen na mise Lékařů bez hranic v Jemenu.Aktivity Lékařů bez hranic v Jemenu patří k nejrozsáhlejším ve světě. Pracují ve 13 nemocnicích a zdravotních centrech ve 12 krajích a podporují 20 zdravotnických zařízení v zemi.

Téma "NA KŘÍDLECH UMĚNÍ" nebylo vybráno náhodou. Všichni lékaři účastnící se misí jsou často "na křídlech", když cestují a pomáhají zachraňovat lidské životy. 

Pomohli jsme ACORUSU vytěžit peníze pro ženy, které potřebují pomoc. Uspořádali jsme charitativní prodejní výstavu v Galerii Ladronka. Peníze z akce Strelizia jdou na bezplatnou odbornou pomoc, kterou ACORUS poskytuje v azylovém domě pro ženy a matky s dětmi. 

Propojili jsme umění a čokoládu v nádherný gala večer, naším novým partnerem je PRALINKOVÝ CLUB:-) Obrazy  členů ART ATTACK jsou k zhlédnutí ve stálé instalaci v interiéru CAFE PAVLÍNA, SLOVANSKÝ DŮM.

Naším hlavním partnerem je INTERNATIONAL HUMAN RIGHTS COMMISION. Snažíme se umění propojit s pomocí jiným.

Galerie LAPIDÁRIUM nám poskytla prostory v červnu 2019 na skvělou výstavu KURÁŽ 2.

Byli jsme partnerem magického víkendu MAGIE ŽIVOTA a bylo to kouzelné.

Výstava našich členů Romany a Luboše v nádherných prostorách Galerie U zlateho kohouta.

Organizujeme ART PARTY pro dospělé, kdy se uvolníte, dobijete barvami.

Dlouhodobě spolurpacujeme s Galerií Umění Dětí / GUD.

DĚKUJEME  všem našim partnerům za PODPORU:-)