VÝSTAVY A PROJEKTY
Sem vložte podnadpis

PRÁVĚ  PŘIPRAVUJEME

ROZHODLI JSME SE POMÁHAT PROSTŘEDNICTVÍM UMĚNÍ.

Právě připravujeme charitativní výstavu NA KŘÍDLECH UMĚNÍ, jejíž výtěžek půjde  Lékařům bez hranic,  na jejich mise v Jemenu. 

Jemenská válka začala v roce 2015 a poškodila většinu veřejné infrastruktury včetně zdravotnických zařízení. Přes 3 miliony lidí přišlo o své domovy. Odhaduje se, že humanitární pomoc potřebuje více než 20 milionů lidí a je to "jedna z největších humanitárních krizí na světě".

Lékaři bez hranic a jejich aktivity v Jemenu patří mezi největší světové aktivity. Pracují ve 13 nemocnicích a podporují 20 zdravotnických zařízení v zemi. 

Tito doktoři jsou "Na křídlech", létají na různé mise na světě a pomáhají zachraňovat životy. Záměrně jsme zvolili toto téma a název "NA KŘÍDLECH", což může mít několik významů jako například svoboda, křídla andělů,  létání nebo jen pohled na svět z jiné perspektivy.


USKUTEČNĚNÉ VÝSTAVY A PROJEKTY 

Pomohli jsme ACORUSU vytěžit peníze pro ženy, které potřebují pomoc. Uspořádali jsme charitativní prodejní výstavu v Galerii Ladronka. Peníze z akce Strelizia jdou na bezplatnou odbornou pomoc, kterou ACORUS poskytuje v azylovém domě pro ženy a matky s dětmi. 

Byli jsme partnerem magického víkendu MAGIE ŽIVOTA a bylo to kouzelné.

Dlouhodobě spolurpacujeme s Galerií Umění Dětí / GUD.

Propojili jsme umění a čokoládu v nádherný gala večer, naším novým partnerem je PRALINKOVÝ CLUB:-) Obrazy  členů ART ATTACK jsou k zhlédnutí ve stálé instalaci v interiéru CAFE PAVLÍNA, SLOVANSKÝ DŮM.

Naším hlavním partnerem je INTERNATIONAL HUMAN RIGHTS COMMISION. Snažíme se umění propojit s pomocí jiným.

Galerie LAPIDÁRIUM nám poskytla prostory v červnu 2019 na skvělou výstavu KURÁŽ 2.

Výstava našich členů Romany a Luboše v nádherných prostorách Galerie U zlateho kohouta.

Organizujeme ART PARTY pro dospělé, kdy se uvolníte, dobijete barvami.

Děkujeme našim partnerům za podporu:-)